از آبـان شروع شدش، انداختن آذرماه که با شورش و اعتصاب مردم سر جریان بنزین بهم خورد و افتاد برای دی ماه با کلی استرس و دلهره دارم سروکله می زنم دقیقاً همین جمعه هست.!

اولین ها، قطعاً سختترینن که بعدش شیرین ترین میشن سنسی داشت توضیح میداد چندبار رِی بدم، اجازه بگیرم، حتی ساعت ها تمرین فریاد زدن اسم کاتا رو داشتیم میگفت رمانتیک نباش، یا میگفت صدای نفس هاتو بلندتر کن اونجا باید بشنون صداشو البته سروصدا خیلی زیاده ! از دور نگاه میکردم میگفتم سادس ولی توی کاتا برعکس کمیته باید 100% قدرتتو نشون بدی، سریع بودنت شاید توی کمیته باید قدرت ضربه کمتر بشه که حریفت صدمه نبینه ولی توی کاتای ِ 1 دقیقه و 30 ثانیه ایی باید 100 درصد قدرت توی دست و پاهات دیده بشه

یهویی یادم افتاد که من احتمال بالایی داره همون روز عادت ماهانه بشم،از سنسی راه کار خواستم یااینکه درسته، بخورم عقب بیوفته ؟گفت اصلاً سختش نکن با آمادگی بیا ،پد و همراهت بیار و شیرینی جات بیار و استرس نداشته باش و از تجربیاتش میگفت و دل گرمم میکرد میگفت هیچی سخت نیست،همه چی ممکنه قوی باش و فکرتو باز کن و گفت شب پیغام بده بت توضیح بدم چیکارکنی.

وقتی دیشب بهش پیغام دادم ناخودآگاه عکس پروفایلش رو دیدم آرامش از چشم هاش می برید مخصوصاً کنار همسرش سنسی، هم مربی کاراته باشگاه ماست،هم مربی ورزش دبیرستان، دانشجوی ارشد تغذیه تهرانه،داور مسابقات کشوری هست و همینطور آموزش گیتار هم داره، ازدواج هم کرده و یک پسر 2 ساله هم داره .همه اینا باهم خیلی زیاده یعنی یک برنامه ریزی خیلی والایی میخواد، تازه حواسش به خواهرزاده و برادرزاده هاشم هست که چندتاشون شاگردش هم هستن توی کلاسمون درمقابل اینا همیشه هم سرحال و پر انرژی هست و فعال هرباری آدم های موفق رو میبینم دور ُ برم دوباره یادم میوفته کـه واقعاً انرژی و درصد خوشبختی فقط و فقط به دیدگـاه آدم ها بستگی داره . بـرای تو میتونه فعال و پرانرژی بودن مهم باشـه یااینکـه وقت کاشت و ترمیم ناخونت عقب نیوفته،نمیگـم رسیدگی شخصی چیز خوبی نیست ولی تعادل اهمیت والاتری داره، همین تعادل میتونه تورو موفق کنه. یادمه یه 5شنبه داشت باهامون تمرین میکرد یهویی کف پاشو دید که سیاه شده گفت وای کی خودمو برسونم آریاشهر بعدش باید 7 برم سمت چیتگر عروسی . ساعت 5 هم بود همه چشماشون اندازه گردو شدش که چرا اومددی؟ آرایشگاه نمیری؟ گفت نه یه دوش میگیرم بعد سریع میرم نیاز نیست خندیدم گفتم نچرال بیوتی یعنی همین دیگه (: درست یاد پرنسس های والت دیزنی میوفته آدم وقتی نگاهش میکنه خلـاصه بقدری خوشحالم از آشنایی باهاش، بهترین تصمیم 2019 من همین شروع کاراته بود!

برای مسابقه،راستی حجاب نیازه :| من این رو نمیدونستم تازه میخواستم مدل سوسانو موهامُ مدل بدم نمیدونم جمعه با کسی برم یا نه هم دوست دارم کلی از دوستامو دعوت کنم توی اولین مسابقه ام باشن هم دوست دارم تنها برم .ترس از شکست ندارم، اصلاً فکرشُ نمی کنم فقط میخوام تجربه اولموُ بقدری شیرین بسازم هرطوری بشه دوستش داشته باشم (:تنهایی و خلوت بودن دورم  دلم میخواد یجورایی مثل رنگ سفید و آبی امسال هست.اتاقمم خلوت خلوت کردم، گاهی از درس خوندن یکمی خسته میشم یه موسیقی آروم بی کلام می زارم و شروع میکنم اول یکمی بدنمو گرم می کنم و چندباری کاتامو تمرین می کنم نه اینکه کسی نباشه هستن،همه خوبن ولی تمایل درونیم واقعاً به تنهایی و رشد درونُ برونمه جدیدا .نمی دونم تا کی ولی فعلاً همینطوری هستم و حس خوب بهش دارم .

شاید این جمعه، یک تجربه جدیدی بشـه برام برُد و باختشو نمی دونم، اما از تجربه داشتنش لذت میبرم و اینکـه این زندگی واقعاً خود زندگیـه

همین ,میگفت ,خلوت ,تجربه ,خیلی ,تمرین ,دوست دارم ,کمیته باید ,خیلی زیاده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر فرا دانشجو ارزانی تاپ مطلب ها - سایت سرگرمی interior-design17 اخبار ورزشی محمد رسول خوبرو